Banner
Banner
Banner
Registrace / přihlášení

Registrací získáte možnost diskutovat s ostatními uživateli a naplno využívat možností celého portálu.Staňte se naším fanouškem na Facebooku

Banner

Kvasinka Candida

Četla jsem článek o nebezpečí kvasinky Candida. Údajně může způsobit i rakovinu. Které bylinky by byly nejlepší na likvidaci této kvasinky?

Kandidózou trpí velké procento populace a určitá rizika plynoucí z přemnožení této jinak běžné kvasinky skutečně existují. Za normálních okolností s námi kvasinky žijí v přátelském vztahu – symbióze, ale díky antibiotikům, stresu, chemikáliím v potravinách a nevhodné stravě, dochází u mnoha lidí k dysbióze. Přemnožené kvasinky, včetně kandidy, se v zažívacím traktu začnou nekontrolovaně množit a způsobují nám nejprve různé zažívací problémy, jako je nadýmání či průjem. Kvasinka je ale houbový mikroorganismus a dokáže růst stejně jako houba i pomocí podhoubí – mycelia, které postupně prorůstá střevní stěnou, kde vznikají propustné mikrotrhliny. Do krevního oběhu se následně dostávají nedostatečně strávené molekuly jídla, na které reaguje podrážděně imunitní systém. Objevují se různé vyrážky a potravinové alergie. Později dochází k celkové otravě mykotoxiny, které produkují kvasinky a ještě nebezpečnější houbové mikroorganismy – plísně. To se již objevují těžké depresivní stavy, úzkosti, nespavost, selhávání ledvin a jater a bohužel i onkologická onemocnění. Nezbytná je proto především prevence a včasné potlačení přemnožených kvasinek a plísní. Velmi účinný je speciální elixír Fungilen, který doporučuji i v rámci prevence alespoň 2x do roka. Vhodné je vždy nasadit dvě lahvičky po sobě, což představuje šesti týdenní ozdravnou kúru. Po dvou lahvičkách Fungilenu je dobré využívat elixír Detoxilen, který tělo zbaví odumřelých houbových mikroorganismů a eliminuje uvolněné toxiny. Na závěr kúry můžete nasadit elixír Fructavit, který vám pomůže rychleji zregenerovat střevní sliznice a celkově ozdravit celé tělo. Během likvidace přemnožených kvasinek je důležité denně vypít alespoň 2 litry čisté vody. Na místě je také fungicidní dieta, která spočívá v omezení rafinovaného cukru, pečiva, kvašené zeleniny, piva, vína a plísňových sýrů. Podrobnosti naleznete v mém Lexikonu zdraví.

 
Banner
Kontaktní formuláře