Banner
Banner
Banner
Registrace / přihlášení

Registrací získáte možnost diskutovat s ostatními uživateli a naplno využívat možností celého portálu.Staňte se naším fanouškem na Facebooku

Domů Řádková inzerce

Řádková inzerce v časopise PHOENIX

Vážení čtenáři, rádi bychom vás na tomto místě upozornili na možnost zadat do časopisu text řádkové inzerce, která následně bude uvedena zde na webu i v tištěné verzi časopisu. K zadání použijte prosím kontakty z odkazu Redakce. Řádková inzerce má dvě sekce -  Inzerce a Seznámení.


  • Inzerce -  určena primárně těm z vás, kteří se věnujete ezoterice, poskytování služeb v této oblasti, psychologické terapii, prodáváte výrobky podporující zdravý životní styl nebo těm z vás kteří určitý produkt či službu z této oblasti marně hledáte a časopis PHOENIX by vám mohl umožnit snáze najít kontakt ve vašem okolí.
  • Seznámení -  určena pro čtenáře, kteří hledají spřízněnou duši (partnera, kamaráda, přítele) se stejnými zájmy a nedaří se jim najít ji ve svém bezprostředním okolí. Pravidla pro příjem inzerce jsou shodná pro obě sekce. Podmínkou otištění je zaplacení poplatku závislého na délce vámi požadovaného textu. Maximální délka inzerátu není stanovena. Za příplatek je možné váš inzerát zvýraznit podmalbou, rámečkem, obrázkem apod., dle vašeho návrhu či dohody.
  • Věnujte prosím dostatečnou pozornost kontaktním údajům, zvláště pak telefonním číslům.
  • Na vámi uvedenou adresu vám budou obratem zaslány podklady k platbě.
  • Inzerce podaná do 5. dne probíhajícího měsíce bude otištěna v následujícím čísle. Podklady zaslané po tomto datu, budou otištěny až v dalším vydání.
  • Pro lepší přehlednost bude inzerce rozdělena podle krajů.

Věříme, že vám bude tato nově poskytovaná služba užitečná.

Vaše redakce.

 
Banner
Aktuální číslo

Červenec 2015 / 07-2015

(K dostání od 25. 6. 2015)
Banner